O mnie

Nazywam się Henry HVR200-11. Wyprodukowała mnie znana firma Numatic.
Jestem profesjonalnym odkurzaczem przeznaczonym do zbierania zanieczyszczeń suchych. 
Jestem nieduży, ale pojemny (9 litrów), lekki i bardzo solidny. Jestem też łatwy w obsłudze i tani w eksploatacji. Mój silnik o przemysłowej konstrukcji i mocy 620W daje mi 2-krotnie dłuższą żywotność oraz niezmienną niesamowitą siłę ssącą 43 l/sek (moi rówieśnicy z działu tzw. marketowego mają o połowę mniej). Wciągam nie tylko mocno, ale także długo - mogę pracować bez przerwy nawet 10 godzin. Mam też bogate wyposażenie, co potwierdzi każdy, kto widział moje dodatkowe akcesoria. 
W ogóle jestem gwiazdą. Dzięki moim zaletom sprzątam miejsca, w których taki twardziel jak ja sprawdzi się najlepiej - w hotelach, szkołach i biurach. Firmy sprzątające wprost nie mogą się nacieszyć, że z nimi współpracuję.
Umiem pracować w 2 prędkościach: Hi-Lo, ale zrezygnowałem z tego. Jestem teraz jednobiegowy i dobrze mi z tym. Teraz zawsze masz mnie na 100% i wcale przez to nie jestem głośny. Mam bezawaryjny zwijacz kabla i wielce przydatny uchwyt na wąż, który już nie podpiera się o ścianę ani meble. Moja siła filtracji zanieczyszczeń jest zaprawdę imponująca. Duży, trójwarstwowy filtr oraz worki HepaFlo zatrzymują w zbiorniku niemal wszystko, co tam wciągnę (a konkretnie 98% tego, co wciągnę). Jeśli Cię to nie satysfakcjonuje, możesz wzbogacić me wyposażenie o specjalny filtr dla alergików - Microtex. Wówczas zatrzymam 99,99% zanieczyszczeń, który to fakt potwierdzi atest Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego. Natomiast miłośnicy zwierząt mogą doposażyć mnie w turboszczotkę do zbierania sierści z dywanów oraz turboszczotkę do odkurzania sierści z tapicerek.
Jestem wyjątkowy także z powodu mojego oryginalnego wyglądu. Noszę melonik i mam styl, przyznajcie sami. Jestem tak bardzo angielski, jak nasze autobusy i taksówki.  

Oto moje wyposażenie standardowe KIT A1: 
dwumetrowy wąż ssący 
ssawka do wykładzin i podłóg (300 mm)
ssawka z włosiem okrągła (65 mm)
ssawka szczelinowa 
ssawka (150 mm) 
szczotka do ssawki (150 mm)  
redukcja do akcesoriów
rura wygięta ze stali nierdzewnej
rura prosta (2x50 cm) ze stali nierdzewnej 
filtr Tritex 
4 worki 


Oto moje dane techniczne:
Moc silnika: 620 W
Zasilanie: 230 V
Przepływ powietrza: 45 l/s
Podciśnienie: 2600 mm
Pojemność: 9 l
Zasięg pracy: 26,80 m
Poziom hałasu: 75 dB
Ciężar: 8,1 kg
Wymiary: 340x340x370 mm

1 komentarz: